Randkuj-24.pl

Tinder- Zobacz jak działa i jak z niego korzystać

Ten blog będzie dosyć ogólny, będę pisał o swoim doświadczeniu, będę pisał o swoich radach dla osób, które mają jakieś obawy co do Tindera. Opiszę dokładnie jak działa Tinder. Zanim zaczniemy chce napisać, że wszystkie rady, które tu przeczytacie to są moje spostrzeżenia i nie musicie ich brać do serca. Każdy może podejść do tej aplikacji tak jak chce.

Jak działa Tinder ?

Wiele osób interesuję się tym jak działa Tinder, przeważnie są to osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tą aplikacją. Standardowo zaczynamy od rejestracji i zalogowania się. Kolejny krok to uzupełnienie profilu. Dodajemy swój opis oraz kilka lub nawet kilkanaście zdjęć, nie jest to konieczne ale moim zdaniem to podstawa. Bez, której będzie ciężko się z kimś umówić i kogoś zainteresować naszym profilem.

Teraz przechodzimy do ustawień i ustawiamy takie dane jak wiek poszukiwanej osoby, płeć oraz ile ma się maksymalnie znajdować od nas. Teraz będą nam się wyświetlać osoby, które odpowiadają zaznaczonymi wcześniej preferencjami. Jeśli podoba nam się wyświetlona osoba przesuwamy palcem w prawo, jeśli nie, to przesuwamy palcem w lewo. Bardzo ważne, jeśli komuś daliśmy serduszko, i ta osoba da również nam to stworzymy parę i dostaniemy powiadomienie oboje. Jeśli jesteśmy przy temacie jak działa Tinder to trzeba wspomnieć o Tinder plus, gold i platinum. Więcej informacji jak działają te subskrypcje i ile kosztują znajdziecie na stronie. Zobacz

Jak działa Tinder

Tinder – Ciekawe opinie kobiet i mężczyzn

Opinie o Tinderze są na prawdę skrajne. Jedni ją uwielbiają, drudzy wręcz nienawidzą. Bez wątpienia ta aplikacja zmieniła całkowicie dotychczasowe standardy randek online. Zyskała ogromną popularność, nie tylko w Polsce ale i na całym globie. Tinder przez całą swoją karierę stworzył ogromną ilość par (około 65 miliardów) Z pewnością są to kosmiczne liczby. Pobrało ją ponad 4,3 miliony użytkowników, jednak ocena w sklep play jest bardzo niska ( 3.3/5) Poniżej możecie przeczytać opinie kobiet i mężczyzn na temat Tindera:

Opinie kobiet:

Większość kobiet nie narzeka na brak zainteresowania i zachwala tą aplikację. Kobiety mają ułatwione zadanie, ponieważ to faceci muszą zabiegać o ich względy. Duża liczba kobiet zastanawia się nad założeniem konta, ale w ostatniej chwili rezygnują w obawie, że spotkają tam tylko przelotne znajomości, a nie miłość niczym z bajki. Większość kobiet miała propozycje na jednorazowy seks i to przeważnie kilkanaście razy w tygodniu. Z kolei są kobiety, które faktycznie poznały tego jedynego i są bardzo szczęśliwe i polecają Tindera.

Opinie mężczyzn:

Większość mężczyzn narzeka, że kobiety oceniają po zdjęciach i szukają faceta na wymiar, według własnych preferencji w końcu mają ogromny wybór. Statystycznie kobieta dostaję kilkanaście razy więcej polubień od mężczyzn. Duża część facetów narzeka, że ci przystojniejsi zgarniają całą uwagę kobiet, i że Tinder jest strasznie płytki. Według opinii mężczyzn kobiety na tinderze mają wygórowane wymagania i szukają faceta z okładki jakiegoś magazynu. Oczekują aby był wysoki, dobrze zarabiał, był przystojny, był dobry w łóżku. Nie oszukujmy się ideały nie istnieją. Jest to smutne, że męska część społeczeństwa ma gorzej. Ale oczywiście to nie jest też opinia wszystkich facetów. Po za tym problem nie musi leżeć w naszym wyglądzie, a w naszym opisie i sposobie pisania, o tym jak i o czym pisać z kobietą napisałem osobny artykuł.

Zobacz: Najlepsze portale randkowe w całej Polsce

Jak stworzyć ciekawe opisy i profil na Tindera

Uważam, że ciekawy opis to podstawa na Tinderze. Dużo osób zostawia swój opis pusty. zaś narzekają, że nie mają par. Nie piszcie w opisie czego nie lubicie a co lubicie. Warto opisać swoje zainteresowania, pasję, czym się zajmujecie. Gdy tworzymy ciekawy opis na Tindera, warto zapisać sobie na kartce co dokładnie chcemy w nim umieścić. Kolejną złotą radą przy tworzeniu ciekawego opisu na Tinderze jest unikanie przesadnej liczby emotek. Nie wygląda to fajnie. Moim zdaniem opis nie jest najważniejszy. Ale bez niego jest o wiele ciężej i po co sobie utrudniać. Ciekawy opis na Tinderze nie jest najważniejszy ale jest ważny. Nie oszukujmy się, każdy z nas jest wzrokowcem i w pierwszej chwili zwraca szczególną uwagę na zdjęcia.

Zdjęcia to najważniejszy czynnik przy budowaniu atrakcyjnego profilu. Jest to aplikacja, na której oceniamy osoby po tym jak wyglądają. Na przejrzenie jednego profilu poświęcamy jakieś 30 sekund i najczęściej nie czytamy opisu a oglądamy zdjęcia. Więc zdjęcia są najważniejsze, muszą być wyraźne i ostre, nie mogą wyglądać na fake, na zdjęciach musi być widać całą twarz, bez okularów itp. Musi być zdjęcie całej sylwetki, dobrze jak by zdjęcia odsłaniały nasze pasje. Im więcej zdjęć tym lepiej. Wtedy ktoś przegląda nasz profil dłużej i jest duża szansa, że ta osoba się zaciekawi naszym profilem. Wiadomo, że jest to dosyć płytkie ocenianie po zdjęciach drugiego człowieka, ale tak ta aplikacja została stworzona i jeśli komuś się to nie podoba to nie powinien korzystać z tej aplikacji.

Jak stworzyć ciekawe opisy i profil na Tindera

Czy trzeba mieć konto Premium (Tinder Plus, Tinder Gold, Tinder Platinum)

Nie nie trzeba mieć konta premium, żeby stworzyć z kimś parę. Uważam, że konto premium jest drogie i niepotrzebne jeśli chcemy działać w swoim mieście. Konto premium w niczym nie pomaga, dodatkowo osoby z kontem premium są widoczne, pojawiają się przy każdym przeglądaniu kart i z pewnością to bardziej odstraszy niż przyciągnie i zaciekawi. Cena Tinder plus to około 30 zł a Tinder gold kosztuje około 60zł. Podsumowując nie polecam konta premium, za to polecam dobrze wypełniony profil i na pewno będziecie mieli dużo par dzięki temu. Funkcje kont premium:

Tinder Plus

 • Brak reklam
 • Nielimitowana liczba polubień (oczywiście darmowa wersja nakłada limit)
 • Cofnięcie ostatniego wyboru
 • 5 superlike dziennie
 • Funkcja paszport (Możliwość komunikacji z użytkownikami w dowolnym miejscu na ziemi)

Tinder Gold

 • Analogicznie posiada wszystkie opcje co oferta Plus
 • Możliwość sprawdzenia kto polubił twój profil, zanim trafisz na profil osoby, którą polubiła twój profil.
 • Nowe top wybory (Dostajesz profile, które najbardziej odpowiadają twoim gustom na podstawie algorytmu)

Platyna Tindera

 • Analogicznie posiada wszystkie opcje co oferta Plus i Gold
 • Wiadomość przed połączeniem się w parę (Możesz wysłać wiadomość jeszcze przed połączeniem się w parę z drugą osobą)
 • Polubienia priorytetowe
 • Polubienia wysłane w ostatnim tygodniu

Wszystko co powinieneś wiedzieć o Tinderze w Polsce

Zacznijmy od tego, że ja z Tindera w Polsce korzystam od 3 lat. Przez ten czas byłem na ponad 40 randkach z czego tylko z 9 kobietami spotkałem się więcej niż raz, a głębszą relacje zbudowałem z 4 osobami. To tylko takie dane, żebyście wiedzieli, że jakieś mam doświadczenie z tą aplikacją. Tinder jest jedną z najpopularniejszych aplikacji w Polsce. Teraz napiszę wam jakie jest moje podejście do tej aplikacji. Z Tindera korzystam prawie tak samo długo jak z Instagrama.

Nie nastawiam się na spotkanie partnerki ani romansu, ale też tego nie wykluczam, po prostu jak się stanie to się stanie. Totalnie nie oczekuje nic od tej aplikacji i się nie spinam i takie podejście wam polecam. Jeśli chcecie znaleźć miłość na całe życie to nie ma nic w tym złego, i tak samo w drugą stronę jeśli szukacie osoby do romansu to też nie ma nic w tym złego. Każdy może korzystać z tej aplikacji tak jak chce i o to w tym wszystkim chodzi. Jednym słowem chodzi o zabawę. Polecam po rozstaniu z kimś niekoniecznie się umawiać od razu na randkę, ale popisać i poflirtować. Bez wątpienia Tinder stał się wręcz kultowy w Polsce.

Wszystko co powinieneś wiedzieć o Tinderze w Polsce

Porady dla osób, które korzystają z Tindera

Nie nakręcaj się na nic. Dobrze wiemy, że gdy coś sobie wyobrażamy to rzeczywistość może okazać się inna, nieco gorsza. Tak na tinderze jest, że możemy z kimś rozmawiać, i ten ktoś może wydawać się mega super, a na spotkaniu okaże się, że ten ktoś wcale nie jest super. Działa to też w drugą stronę, czasami jesteśmy do kogoś sceptycznie nastawieni, a na spotkaniu, może się okazać, że jest to nasza bratnia dusza. Wnioskując moja rada jest taka, żeby przenigdy się nie nastawiać i nie nakręcać. Jest to trudne, bo tak działa nasz umysł do tego dochodzą emocję i wyobraźnia i jest duża szansa, że możemy się zrazić. Lepiej iść w drugą stronę i nic nie zakładać i miło się zaskoczyć na spotkaniu niż nakręcać się i się zrazić.

Zobacz: Jak poderwać dziewczynę przez internet

Jak rozpoznać czy ktoś szuka osoby do związku czy osoby do luźnej relacji

Można to bardzo łatwo zauważyć w jaki sposób ta osoba piszę, co myśli o związkach i jak zapatruje swoją przyszłość. Gdy nie jesteśmy pewni możemy zawszę wprost zapytać. Warto też zobaczyć w opis profilu, często osoby tam wpisują, jakiej relacji oczekują.

Co zrobić gdy rozmowa jest niezręczna

Przeważnie rozmowa z obcą osobą będzie niezręczna i jest to całkowicie normalne. Warto traktować tą drugą osobę jak znajomego, wtedy rozmowa powinna się bardziej kleić, możemy sobie pozwolić na jakieś żarty i na większy luz w interakcji. Najlepszym rozwiązaniem mimo wszystko jest jak najszybciej się umówić na randkę.

Pierwsza randka z Tinderem, gdzie się spotkać

Najlepiej umówić się na spotkanie w dzień, dobrze jest też zaplanować spotkanie w jakimś miejscu publicznym. Daje to większy luz osobie z, którą się spotykamy i również nam. Jeśli chodzi o to kiedy najlepiej się umówić, to najlepszą opcją jest dzień powszedni. Unikajmy spotkań w weekend, przeważnie w weekend każdy spotyka się ze znajomymi czy na imprezy, więc ta druga osoba może nie mieć dla nas czasu.

Pierwsza randka z Tinderem, gdzie się spotkać

Czy Tinder jest aplikacją do seks randek

Nie nie jest to aplikacja do seks randek ale może być. Wszystko zależy od nas, jest to tylko narzędzie. Od nas zależy jak to wykorzystamy. Nie musicie się obawiać, że jeśli założycie konto na tinderze, to wasi znajomi pomyślą, że umawiacie się na seks. Chociaż jeśli to robicie to i tak nie ma nic w tym złego.

Czy na Tinderze można spotkać normalne osoby

Z pewnością tak, ja spotkałem się z 40 osobami przez 3 lata. Każda była w pełni normalna, podejrzewam, że na pewno można trafić na jakieś niepoczytalne osoby. Z mojego doświadczenia, łatwo to wyczuć wcześniej i duża część osób szuka tam kogoś z kim stworzy trwały związek. Po za tym są osoby, które szukają znajomych na tinderze. Są też osoby, które podróżują po różnych miastach i używają tej aplikacji, żeby poznać kogoś z kim mogą lepiej poznać ciekawe miejsca w tym mieście.

Czy na Tinderze można spotkać normalne osoby

Tinder w przeglądarce na komputerze, czy jest to możliwe

Nie ukrywajmy jest to typowa aplikacja na telefon. Jeszcze kilka lat temu nie było możliwości korzystania z Tindera na komputerze. W obecnych czasach jest taka możliwość, dla dużej liczby osób telefon jest niewygodny, wolą większy wyświetlacz więc będzie to dla nich przyjemniejsze. Oczywiście wersja Tindera na komputer, różni się trochę od tej mobilnej. Korzystanie z Tindera na przeglądarce internetowej jest na pewno wygodniejsze, mamy dodatkowo skróty na klawiaturze, co dodatkowo nam ułatwia. Aby korzystać z Tindera na komputerze należy wejść w ten link i się zarejestrować, gdy mamy konto to oczywiście wystarczy się zalogować. Oczywiście Tinder działa na każdej przeglądarce i systemie operacyjnym, nie ma problemu czy to jest Linuks czy Mac.

Tinder w przeglądarce na komputerze, czy jest to możliwe

Zobacz: Spotkania bez zobowiązań

8 Najpopularniejszych kobiet, które sptokamy na Tinderze

Tropicielka restauracji:

Kobieta, która umawia się na randki, tylko po to, żeby zjeść w dobrej restauracji, zawszę wybierze najdroższe jedzenie z menu w końcu to mężczyzna za nią będzie płacił. Żeby nie spotkać się z taką osobą są dwie opcje. Albo zaproponujemy, że każdy płaci za siebie, warto zobaczyć jak zareaguje. Albo po prostu nie brać kobiety do restauracji a na spacer.

Kobieta-photoshop

Klasyk, na pewno na taką trafiłeś, a jeśli nie to na pewno trafisz. Na zdjęciach wygląda jak milion dolarów, a gdy się spotkacie na randkę okazuje się, że cały czar prysł i nie wierzysz, że to ta sama osoba. Myślisz sobie, że może to jej koleżanka, ale na pewno nie ona. Z pewnością to ona ale zna się na grafice i fotografi. Gdy dojdzie do takiego spotkania. Warto wcześniej umówić się z kolegą, że napiszesz mu wiadomość, a on zadzwoni do ciebie za 5 minut, że coś się stało i musisz przyjechać. To dobra opcja, ulatniamy się ze spotkania i nie krzywdzimy drugiej osoby.

Prawie wolna

Kobieta, która jest w związku, ale nie czuje tego co wcześniej i szuka alternatywnych opcji. Oczywiście jej chłopak nic o tym nie wie. Aby rozgryźć taką kobietę warto przejrzeć jej profil na Facebooku. Gdy już się dowiemy prawdy to zależy od naszego sumienia co dalej zrobimy. Ja osobiście tracę szacunek dla takiej kobiety, która na samym początku znajomości mnie okłamuje.

Wieczna singielka

Tej kobiecie zależy tylko na jednym, seksie. Chce zaspokoić swoje pragnienia i tyle. Łatwo taką kobietę poznać chociażby po stylu pisania. Będzie bardziej bezpośrednia oraz będzie wchodziła na tematy erotyczne. Jeśli się zakochasz w takiej kobiecie to może być problem, ale kto wie może dla ciebie akurat będzie w stanie poświęcić zabawę i wolność.

Mądralińska

Szuka kogoś bardzo inteligentnego i oczytanego. Jej pasją jest przeważnie czytanie książek. I godzinami zgłębia swoją wiedzę. Myśli, że wie wszystko. Jeśli już spotkasz się z taką kobietą nie udawaj kogoś kim nie jesteś, musisz być sobą, najwyżej nie wyjdzie. Jeśli jesteś rozrywkową osobą to z pewnością ona nie będzie do ciebie pasowała.

Niedostępna

Udaję cały czas niedostępną i niezainteresowaną, ale na większość rzeczy, które zaproponujesz zgadza się. Czemu ciągle udaje niedostępną ? w obawie, żebyś nie pomyślał sobie, że jest łatwa. Dla takiej dziewczyny trzeba mieć silną i dominująca osobowość i dużą pewność siebie. Gdy się z nią spotkasz nie bierz do siebie jej słowa NIE, często będzie sobie myślała TAK ale dla zasady powie co innego.

Dresiara

Zazwyczaj ma na imię Karyna. Ciągle chodzi w dresach i pluje na lewo i prawo. Pali papierosy jak lokomotywa i jej co drugie słowo to przekleństwo. Jeśli nie jesteś Sebą z blokowisk to nawet nie masz szans. Łatwo taką Kobietę rozpoznać po sposobie pisania.

Normalna kobieta

Większość myśli, że takich kobiet nie ma. Są tylko trzeba umieć je dostrzec. Nie ma tu co za dużo się rozpisywać.

Przeczytaj porady na naszym blogu:

Jak poderwać dziewczynę

Jak poderwać dziewczynę przez internet ?

Przeglądasz sobie portale randkowe i natrafiłeś na profil dziewczyny, w której zakochałeś się od pierwszego wejrzenia., Myślisz sobie co zrobić aby tego nie zepsuć i…
DMCA.com Protection Status