Randkuj-24.pl

Najlepsze portale randkowe oferujące spotkania bez zobowiązań

Bez wątpienia, spotkania bez zobowiązań to dobra opcja. Nie każdy szuka miłości i stabilności, są ludzie, którzy uwielbiają zabawę i spełnianie swoich fantazji bez wiązania się. Jeśli jesteś właśnie taką osobą, stworzyliśmy dla ciebie listę dyskretnych i niezobowiązujących portali randkowych. 

Logo-Najlepsze aplikacje randkowe
4.8/
4.8/5

Liczba Ocen: 

0

Po Prostu Flirt

logo- Portale dla lesbijek
4.5/
4.5/5

Liczba Ocen: 

0

Erodate

Logo- Najlepsze Portale Randkowe
4.3/
4.3/5

Liczba Ocen: 

0

Flirt

Logo-Najlepsze aplikacje randkowe

Po Prostu Flirt

Duża licz. Singli

Najlepszy wiek:

18-55

Liczba Ocen: 

0
4.8/
4.8/5
logo- Portale dla lesbijek

Erodate

Duża licz. Singli

Najlepszy wiek:

18-60

Liczba Ocen: 

0
4.5/
4.5/5
Logo- Najlepsze Portale Randkowe

Flirt

1,000,000 Singli

Najlepszy wiek:

18-60

Liczba Ocen: 

0
4.3/
4.3/5

Co oferują nam spotkania bez zobowiązań ?

Bez wątpienia możemy nabrać śmiałości i pewności siebie, poprzez takie spotkania. Każdy boi się czegoś nowego i to jest całkowicie normalne, taki mamy instynkt. Tak na prawdę wachlarz możliwości jest ogromny, można kogoś poznać na seks, dzięki czemu tak na prawdę się nie wiążemy z tą osobą, nie mamy obowiązków jak to w związkach jest no i przede wszystkim mamy dużo czasu. Poznać można również zwykłego przyjaciela, tak przyjaciela, z którym spędzimy fajnie czas i nic nas nie będzie łączyło. 

Kto będzie zadowolony ze spotkań bez zobowiązań ?

Przede wszystkim osoby, które szukają przygody, osoby ceniące sobie wolność i zabawę. Dużą zaletą takich spotkań jest oczywiście to, że nie musimy oddawać siebie i swojego czasu drugiej osobie. Spotykamy się tylko na  seks, swoją drogą taka relacja bardzo łatwo może się przerodzić w związek. Łatwo na takich portalach też znaleźć zwykłego przyjaciela, gdy np. przeprowadzimy się do nowego miasta nikogo nie znamy, poprzez portal randkowy możemy poznać ciekawe osoby. 

Spotkanie bez zobowiązań, jak nie wpaść w związek ?

Gdy spotykamy się tylko na seks, po pewnym czasie, któraś strona się zakocha, taki jest minus spotkań bez zobowiązań, ale można tego uniknąć poprzez, niezabierania tej osoby do kin itp, nie dawanie kwiatów, wino wystarczy no i spotykamy się w jednym celu. Gdy zobaczymy, że druga strona zaczyna się zakochiwać powinniśmy od razu odpuścić i zerwać kontakt gdy nie chcemy bardziej ranić tej osoby. 

Przeczytaj również : Poważne spotkania

Jak zwiększyć szanse na poznanie kogoś na spotkaniach bez zobowiązań ?

Dobrę zdjęcie to podstawa, w dobrym świetle, które ukazuje nasze pozytywy, dodatkowo warto, żeby takie zdjęcie nie było zwykłe i nudne, oczywiście jedno takie jest wskazane, ale nie więcej. Zdjęcia powinny pokazywać nasze życie i pasje, warto pobawić się też nakładkami na zdjęcia zmieniającymi kontrast, barwę i jasność. 

Kolejną ważną sprawą jest oczywiście opis, powinien być długi i ciekawy, dobrego opisu nie napiszesz w 15 min, taka jest prawda, trwa to dosyć długo i jest żmudne, ale warto poświęcić troszkę czasu i napisać ten opis. Co powinien zawierać taki opis ? Przede wszystkim powinien opisywać nasze życie i nasze cechy charakteru, w skrócie to jaki jesteś musisz przelać na klawiaturę komputera. 

Przeczytaj porady na naszym blogu:

Jak poderwać dziewczynę

Jak poderwać dziewczynę przez internet ?

Przeglądasz sobie portale randkowe i natrafiłeś na profil dziewczyny, w której zakochałeś się od pierwszego wejrzenia., Myślisz sobie co zrobić aby tego nie zepsuć i…
DMCA.com Protection Status