Randkuj-24.pl

Ranking Portali Randkowych - 2021

W dzisiejszych czasach królują portale randkowe oraz aplikacje randkowe.  Stworzyliśmy ranking portali randkowych, dzięki którym będziesz mógł umówić się na randkę i poznać miłość swojego życia, lub poznać kogoś na Tzw. Spotkanie bez zobowiązań. Wybór zależy od ciebie ! 

Jesteś zmęczony szukaniem dobrego portalu randkowego ? Ciężko masz taki znaleźć ? Właśnie dla takich ludzi stworzyliśmy naszą listę rankingową, gdzie z pewnością kogoś poznasz i wreszcie będziesz szczęśliwy. 

Logo-Najlepsze aplikacje randkowe
4.8/
4.8/5

Liczba Ocen: 

0

Po Prostu Flirt

Logo-Najlepsze Portale Randkowe
4.8/
4.8/5

Liczba Ocen: 

0

eDarling

Logo-Najlepsze Portale Randkowe
4.6/
4.6/5

Liczba Ocen: 

0

Be2

logo- Portale dla lesbijek
4.5/
4.5/5

Liczba Ocen: 

0

Erodate

Logo- Najlepsze Portale Randkowe
4.3/
4.3/5

Liczba Ocen: 

0

Flirt

Logo-Najlepsze aplikacje randkowe

Po Prostu Flirt

Duża licz. Singli

Najlepszy wiek:

18-55

Liczba Ocen: 

0
4.8/
4.8/5
Logo-Najlepsze Portale Randkowe

eDarling

1,500,000 Singli

Najlepszy wiek:

30-60

Liczba Ocen: 

0
4.8/
4.8/5
Logo-Najlepsze Portale Randkowe

Be2

1,000,000 Singli

Najlepszy wiek:

30-80

Liczba Ocen: 

0
4.6/
4.6/5
logo- Portale dla lesbijek

Erodate

Duża licz. Singli

Najlepszy wiek:

18-60

Liczba Ocen: 

0
4.5/
4.5/5
Logo- Najlepsze Portale Randkowe

Flirt

1,000,000 Singli

Najlepszy wiek:

18-60

Liczba Ocen: 

0
4.5/
4.5/5

Ranking portali randkowych, dlaczego warto z niego korzystać ?

Większość ludzi w dzisiejszych czasach umawia się na randki online, jest to bardzo wygodne i szybkie. Dodatkowo są serwisy randkowe dla ludzi szukających miłości i stabilizacji , a są też dla ludzi, którzy chcieli by przeżyć szaloną przygodę z dużą szczyptą pikantności, bez zobowiązań. Rodzajów portali randkowych jest bardzo dużo. Musisz zadać sobie pytanie czego tak na prawdę oczekujesz od portalu randkowego i nie myśl sobie, że portal randkowy to złoty środek i po pierwszym spotkaniu będziesz miał dziewczynę, to tylko narzędzie, które bardzo ułatwi ci życie a reszta zależy od ciebie. Stworzyliśmy ranking portali randkowych, żebyś mógł zaoszczędzić dużo czasu oraz, żebyś miał wgląd w portal, jak on działa, jakie ma funkcje i czym się wyróżnia. 

Wybór odpowiedniego portalu randkowego nie jest prosty, jest ciężki i pracochłonny. Ranking portali randkowych nie tylko umożliwia ci poznanie najlepszych i najpopularniejszych serwisów randkowych, ale również pozwoli ci poznać te serwisy od strony technicznej oraz funkcjonalnej. Z jednego miejsca masz dostęp do opinii i informacji o serwisach wartych uwagi. 

Ogólna skuteczność - rankingi portali randkowych

Dobry portal randkowy to taki, który jest skuteczny, rejestrujesz się na portalu randkowym bo chcesz kogoś poznać, osobę ciekawą z preferencjami i cechami, których szukasz w drugim człowieku. W naszym rankingu portali randkowych znajdziesz skuteczne portale randkowe, które umożliwią ci szybkie znalezienie wymarzonego partnera. Skuteczność jest bardzo ważna i gdy tworzymy ranking portali randkowych bierzemy ją na pierwszym miejscu, to jest podstawa dobrego portalu randkowego.

Przeczytaj również : Najlepsze portale randkowe w Polsce 

Jakie cechy mają wpływ na pozycje w rankingu portali randkowych ?

Poniżej przedstawimy ci jakie cechy mają wpływ na miejsce w rankingu portalu randkowego. 

Liczba aktywnych użytkowników

Nie oszukujmy się, portal randkowy, może mieć miliony zarejestrowanych użytkowników, ale liczba aktywnych użytkowników nie będzie przekraczała 5%, taki portal jest dosyć słaby. Tak na prawdę nie obchodzą nas suche statystyki, wiążące się z liczbą ogólnych użytkowników, celujemy w aktywnych użytkowników. 

Mobilność portalu randkowego

Większość ludzi korzysta przeważnie z urządzeń mobilnych, telefonów i tabletów. Dobry portal randkowy powinien nam oferować tą mobilność, żebyśmy mogli z każdego miejsca korzystać z niego. W naszym rankingu portali randkowych znajdziecie portale, które są dostosowane pod wersje mobile. 

Bezpieczeństwo

W naszych rankingach portali randkowych, szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo i prywatność, nikt by nie chciał, żeby jego dane dostały się w ręce osób trzecich. Dobry serwis, który jest wysoko w rankingach musi być przede wszystkim dobrze zabezpieczony i sprawdzony. 

Ogólna ocena w rankingu portali randkowych

Opinie i oceny są bardzo ważne nie oszukujmy się, to jest kolejne kryterium które bierzemy pod uwagę, to jaką portal ma ocenę na naszej stronie przekłada się jak wysoko jest w naszych rankingach.

Kontakt z administracją

Bardzo ważną rzeczą, którą bierzemy pod uwagę przy tworzeniu rankingu portali randkowych, jest kontakt z administracją, może zdarzyć się tak, że trafimy na jakiś problem i wtedy ten kontakt musi być łatwy i przyjemny. 

Podsumowanie-czy warto skorzystać z naszego rankingu portali randkowych ?

Oczywiście, że warto, skróci ci to znacznie czas poszukiwań idealnego portalu randkowego, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo czasu i kto wie, może poznasz akurat idealną osobę, której szukasz, to już zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Portal randkowy to tylko narzędzie, które ci pozwoli kogoś poznać, a jak to wykorzystasz to już twoja sprawa. 

Wiele osób zadaje sobie pytanie jak zwiększyć szanse na poznanie wymarzonej osoby, już pędzimy z odpowiedzą. Ważną rzeczą są zdjęcia, dobre zdjęcia zwracają uwagę i zwiększą twoją atrakcyjność. Warto zrobić sobie zdjęcia na łonie natury i dobrze jak by takie zdjęcie pokazywało twoje pasję. Z pewnością warto skupić się na jakości zdjęć, zdjęcia muszą być ostre, fajną rzeczą są wszystkie filtry na zdjęcia. Kolejnym ważnym aspektem jest opis, nie może być za krótki i przeciętny. Z pewnością opis to najcięższe zadanie, ale warto raz przysiąść, poświęcić troszkę czasu i opisać siebie w ciekawy i przykuwający uwagę sposób. 

Przeczytaj porady na naszym blogu:

Jak poderwać dziewczynę

Jak poderwać dziewczynę przez internet ?

Przeglądasz sobie portale randkowe i natrafiłeś na profil dziewczyny, w której zakochałeś się od pierwszego wejrzenia., Myślisz sobie co zrobić aby tego nie zepsuć i…
DMCA.com Protection Status