Randkuj-24.pl

Ranking portali oferujących poważne spotkania

Dla kogo są poważne spotkania ? Przykro nam to pisać, ale niestety dużo jest osób, które nie mogą znaleźć drugiej połowy, są to zazwyczaj osoby już po 30, nie każdemu układa się tak jak by tego chciał, ale nie warto się poddawać, ponieważ gdy czegoś bardzo chcemy i faktycznie poświęcimy na to czas to prędzej czy później się to spełni.

Więc jeśli szukasz prawdziwej miłości, warto skorzystać z naszego rankingu portali, które oferują poważne spotkania. 

Logo-Najlepsze Portale Randkowe
4.8/
4.8/5

Liczba Ocen: 

0

eDarling

Logo-Najlepsze Portale Randkowe
4.6/
4.6/5

Liczba Ocen: 

0

Be2

Logo-Najlepsze aplikacje randkowe
4.8/
4.8/5

Liczba Ocen: 

0

Po Prostu Flirt

Logo-Najlepsze Portale Randkowe

eDarling

1,500,000 Singli

Najlepszy wiek:

30-60

Liczba Ocen: 

0
4.8/
4.8/5
Logo-Najlepsze Portale Randkowe

Be2

1,000,000 Singli

Najlepszy wiek:

30-80

Liczba Ocen: 

0
4.6/
4.6/5
Logo-Najlepsze aplikacje randkowe

Po Prostu Flirt

Duża licz. Singli

Najlepszy wiek:

18-55

Liczba Ocen: 

0
4.8/
4.8/5

Czy można poznać prawdziwą miłość na portalu randkowym ?

Bez wątpienia dużo osób zaczynających z portalami randkowymi zadaje sobie to pytanie, odpowiedzi są dwie, i tak i nie, wszystko tak na prawdę zależy od nas, portal randkowy to tylko narzędzie, które daje nam taką możliwość, czy ją wykorzystamy to już zależy tylko od nas.

Niestety nic nie spada z nieba, jeśli poświęcimy trochę czasu na portalu randkowym, na pewno znajdziemy kogoś wyjątkowego, kto będzie nam odpowiadał, czasami zajmie nam to kilka dni a czasami kilka miesięcy, to wszystko zależy. Gdy chcemy prawdziwej i szczerej miłości musimy celować w poważne spotkania, musimy to jasno określić w opisie naszego profilu. 

Skąd taka dużą popularność portalami oferującymi poważne spotkania ?

Żyjemy w czasach, gdzie kontakt z drugim człowiekiem mamy bardzo ułatwiony, ale wbrew pozorom bardzo dużo ludzi cierpi na samotność i nie może znaleźć tej prawdziwej miłości, osoby, którą będzie ich wspierać i będzie jednocześnie bratnią duszą. Takie portale stały się popularne między innymi dlatego, że z jednego miejsca mamy dostęp do kilku tysięcy ludzi, jest to ogromne ułatwienie, możemy dzięki temu szukać naszego ideału, co w życiu realnym jest o wiele cięższe i wymaga na pewno więcej czasu. Kolejnym aspektem jest to, że jest to tak na prawdę wygodne, wystarczy się zarejestrować i nawiązywać kontakt a gdy jakaś osoba nam się spodoba umawiamy się na prawdziwą randkę w życiu realnym. 

Jak stworzyć atrakcyjne zdjęcia na portalach oferujących poważne spotkania ?

Ważne jest aby to zdjęcie było szczere, nie przerabiane w jakimś programie graficznym, ale też nie może być brzydkie, w słabej jakości zrobione w złym świetle, warto zrobić sobie zdjęcie na łonie natury, zaś możemy nałożyć jakieś filtry zmieniające jasność, kontrast i barwy. Warto zrobić sobie kilka zdjęć pokazujących nasze życie, nasze pasje. Gdy lubimy sporty ekstremalne, zróbmy sobie zdjęcie jak skaczemy na bungee, z pewnością takie zdjęcie będzie bardzo ciekawe i przyciągające. 

Przeczytaj również : Spotkania bez zobowiązań 

Jak stworzyć atrakcyjne opis na portalach oferujących poważne spotkania ?

Opis jest bardzo ważnym elementem naszego profilu. Powinniśmy opisać w nim siebie, ważne żeby nie był on za krótki ale też nie za długi, zostawmy troszkę tajemniczości i zaczepności, napiszmy w opisie : gdy chcesz się więcej dowiedzieć pisz ! Taki element zaczepności wzbudzi w drugiej osobie ciekawość i za pewne napiszę. Dobrze jak opiszemy nasze pasje i cele w życiu dodatkowo warto opisać swój charakter i czego szukamy w drugiej osobie. 

Przeczytaj porady na naszym blogu:

Jak poderwać dziewczynę

Jak poderwać dziewczynę przez internet ?

Przeglądasz sobie portale randkowe i natrafiłeś na profil dziewczyny, w której zakochałeś się od pierwszego wejrzenia., Myślisz sobie co zrobić aby tego nie zepsuć i…
DMCA.com Protection Status