Randkuj-24.pl

Ranking portali randkowych dla gejów

Coraz bardziej popularne stają się portale randkowe dla gejów, jest to mniejszość w naszym kraju, więc postanowiliśmy stworzyć listę najlepszych portali dla gejów. 

Logo-Portale Randkowe Dla Gejów
4.9/
4.9/5

Liczba Ocen: 

0

Losowy portal

logo- Portale dla lesbijek
4.5/
4.5/5

Liczba Ocen: 

0

Erodate

Logo-Portale Randkowe Dla Gejów

Losowy portal

Duża licz. Singli

Najlepszy wiek:

30-80

Liczba Ocen: 

0
4.9/
4.9/5
logo- Portale dla lesbijek

Erodate

Duża licz. Singli

Najlepszy wiek:

18-60

Liczba Ocen: 

0
4.5/
4.5/5

Czym kierować się przy wyborze najlepszego portalu randkowego dla gejów ?

Tutaj warto zwracać szczególną uwagę na opinie, naszej redakcji oraz opinii w internecie, na forach różnych itp. Dodatkowo dobrą opcją są statystyki danych portali. Warto zwracać uwagę na liczbę aktywnych użytkowników, czystko matematycznie, czym więcej osób  przebywa na danym portalu, tym mamy łatwiej kogoś poznać. 

Czy łatwo poznać kogoś na portalu randkowym dla gejów ?

Tak i nie, to zależy przede wszystkim od nas. Portal randkowy to przede wszystkim narzędzie, dzięki któremu mamy dostęp z komputera do dużej ilości osób o tych samych preferencjach. Na pewno łatwiej kogoś poznać w internecie niż w realnym świecie a wynika to z tego, że jak już pisaliśmy, osoby homoseksualne ukrywają swoje prawdziwe Ja z obawy przed odrzuceniem. Na pewno nie poznamy kogoś siedząc i nic nie robiąc, warto zainwestować trochę czasu w stworzenie konta, uzupełnienie profilu i poznawanie osób podobnych do nas. 

Popularność portali randkowych dla gejów

Portale dla gejów, są bardzo popularne i ich popularność cały czas rośnie. Dzieję się to dlatego, że większość osób homoseksualnych ukrywa swoją prawdziwą orientacje, dlatego, że zwyczaje się tego wstydzą. Wstydzą się jak zareaguje ich rodzina i osoby z bliskiego otoczenia. Geje mają ciężko kogoś poznać ze względów, że jest to mniejszość i większość ich się ukrywa, z pomocą przychodzą portale internetowe, i między innymi są tak popularne właśnie przez to, że takie osoby pozostają w ukryciu. Kryją swoją naturę, naszym zdaniem nie powinny tego robić, a rodzina i bliscy na pewno zrozumieją. 

Przeczytaj również : Portal dla lesbijek 

Jak zwiększyć szanse na poznanie ciekawych osób na portalach randkowych dla gejów ?

Musimy zadbać o kilka rzeczy. Portale dla gejów tak jak również inne portale dla mężczyzn i kobiet, działają podobnie. Ważne są zdjęcia, większość ludzi jest wzrokowcami, niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto nie oceniał innych na podstawie wyglądu. Zdjęcia muszą być aktualne i ważne, żeby nie były przerabiane na siłę w jakimś programie graficznym, prawda w końcu i tak wyjdzie na jaw. Warto zadbać aby zdjęcie było dobrej jakości i w dobrym świetle, fajnie jak by pokazywało nasze życie, pasje i nasz charakter. Kolejną sprawą jest dobry i długi opis. Nie ukrywamy ciężko napisać taki opis, ale warto się poświęcić i napisać go dobrze i przejrzyście. W takim opisie możemy umieścić takie rzeczy jak, nasz charakter, nasze pasje i marzenia oraz cele na przyszłość. 

Przeczytaj porady na naszym blogu:

Jak poderwać dziewczynę

Jak poderwać dziewczynę przez internet ?

Przeglądasz sobie portale randkowe i natrafiłeś na profil dziewczyny, w której zakochałeś się od pierwszego wejrzenia., Myślisz sobie co zrobić aby tego nie zepsuć i…
DMCA.com Protection Status