Randkuj-24.pl

Pierwsza randka – Co zrobić aby dobrze wypaść ?

Umówiłeś się na randkę, pierwszy raz będziesz się widział z tą osobą i chcesz korzystnie wypaść. Jest to całkowicie normalne, każdy by chciał zrobić dobre wrażenie na drugiej osobie. Najważniejsze to się nie przejmować. Bez wątpienia każdy będzie się stresował na pierwszej randce, nie znamy tej drugiej osoby i nic o niej nie wiemy, także stres się pojawi na pewno, ważne abyś nie panikował i zaakceptował ten stres, tak na prawdę jest to klucz do sukcesu. Dodatkowo warto nie narzucać sobie oczekiwań, na pierwszej randce może się wszystko wydarzyć. Gdy to zrobimy poczujemy większy luz i mniejsze spięcie, pomoże nam to w dalszej budowie relacji z drugą osobą. Poniżej dowiesz się co zrobić i jak się zachowywać aby pierwsza randka się udała.

Pierwsza randka

Pierwsza randka gdzie ?

Gdzie zabrać dziewczynę na pierwszą randkę ? Każdy zadaje sobie to pytanie. Najważniejsza jest kreatywność i to abyś ty czuł się swobodnie, dziewczynę można zabrać tak na prawdę wszędzie. Z pewnością w twojej głowie pojawiła się myśl ale gdzie dokładnie zabrać ją na pierwszą randkę. Ważne aby nie było to oklepane miejsce takie jak kino. Bez wątpienia większość facetów na pierwszej randce idzie do kina. Jest to błędne myślenie, dobrze jest się wyróżnić. Dużo zależy gdzie mieszkasz, gdy mieszkasz w jakimś większym mieście, nie będziesz miał problemów z wyborem miejsca. Poniżej podam ci kilka przykładów gdzie zabrać dziewczynę na pierwszą randkę:

Spacer w plenerze

Jest to jedna z najlepszych propozycji na pierwsze spotkanie. Spacer po starówce, parku, lasu, wzdłuż rzeki, ma swój klimat i atmosferę, szczególnie latem. Jednak jesteśmy tutaj uzależnieni od pogody, nie jest przyjemne gdy jesteśmy na randce i zaskoczy nas deszcz. Więc warto wcześniej sprawdzić pogodę. Taki spacer daje nam dużą swobodę w rozmowie, nic nam nie przeszkadza i możemy się poznawać.

Koncerty lub imprezy

Zabierając drugą osobę na koncert na pewno zrobimy na niej pozytywne wrażenie. Jest tutaj jeden minus, będzie ciężko nam rozmawiać i się poznawać. Na koncertach i imprezach zawszę jest głośno, aczkolwiek jest to również dobre miejsce na pierwszą randkę.

Zoo

Idealne miejsce na pierwszą randkę. Nie dosyć że zrobimy pozytywne wrażenie miejscem to dodatkowo możemy swobodnie rozmawiać i podziwiać zwierzątka.

Plaża

Cudowny klimat, szczególnie wieczorem, warto wybrać bardziej dzikie plaże, żeby nikt nam nie przeszkadzał. Możemy spokojnie rozmawiać i słuchać szelestu fal.

Kręgle lub lodowisko

Z pewnością spędzimy tam cudowne chwilę. Taka randką będzie bardzo aktywna, pokażemy drugiej osobie, że lubimy sport.

Zobacz: artykuły-poradniki

Pierwsza randka jak się przywitać ?

Wszystko zależy tak na prawdę od wielu czynników. Taką bezpieczną opcją jest się przywitać poprzez przytulenie. Gdy wcześniej pisaliśmy dużo z dziewczyną i zbudowaliśmy jakąś wieź i gdy dziewczyna jest na prawdę otwarta to warto się przywitać na pierwszej randce poprzez pocałunek w policzek. Jeśli nie zbudowaliśmy dobrej więzi i dziewczyna jest zamknięta to być może wystraszymy ją tylko.

O czym rozmawiać z dziewczyną na pierwszej randce

O czym rozmawiać na pierwszej randce ?

Zacznijmy od tego, że musimy być opanowani i spokojni. Rozmowa na pierwszej randce nie należy do łatwych czynności, zależy to od naszego doświadczenia. Powinieneś zaakceptować stres, najgorsze co możesz zrobić to walczyć z nim, wtedy on będzie jeszcze bardziej narastał. Niech on po prostu sobie będzie, nie pozbędziesz się go, zostaje ci go zaakceptować, wbrew pozorom będziesz dzięki temu bardziej wyluzowany. Jak wiadomo stres wszystko niszczy i potrafi nam sparaliżować język i wtedy robi się niezręczna cisza i jeszcze bardziej się stresujemy. Kolejnym ważnym elementem jest zadawanie pytań otwartych, zmusi to drugą stronę do większej inicjatywy w rozmowie. Warto zwrócić uwagę na tematy, na które nie powinniśmy rozmawiać, czyli: polityka, praca i religia. W rozmowie na pierwszej randce ważne jest słuchanie, musimy słuchać drugą stronę i przede wszystkim być myślami tu i teraz, gdy uciekamy gdzieś myślami powinniśmy się bardziej skupić. Przykładowe tematy o czym rozmawiać na pierwszej randce:

Pasje

Z pewnością życie bez pasji było by szare i monotonne. Jest to idealny temat do rozmowy na pierwszej randce. Pasję to bardzo uniwersalny temat i wręcz idealny na rozmowy na randce. Drugą osoby gdy ma pasję na pewno będzie chciała o nich opowiadać, wręcz nie dopuści cię do złota jeśli ma na prawdę ciekawe i emocjonujące pasje.

Jedzenie

To również ciekawy temat do rozmowy, każdy z nas uwielbia jeść. Możemy wymienić się opinią o różnych kuchniach świata z drugą osoba. Warto zapytać naszego rozmówce czy lubi gotować, jeśli interesuje się gotowaniem warto wdrożyć się dalej w ten ciekawy temat do rozmowy. Kto wie, może gotowanie was połączy.

Marzenia i cele w życiu

To kolejny intrygujący temat do rozmowy, z pewnością każdy z nas ma jakieś marzenia i cele w życiu. Na podstawie marzeń i celów drugiej osoby, możemy dużo się dowiedzieć i lepiej poznać. Warto się zastanowić czy w tych celach i marzeniach jest miejsce dla nas. Dziewczyna może ci dawać do zrozumienia, że nie szuka kogoś na stałe.

Ciekawe historie z naszego życia

Każdemu z nas przytrafiły się ciekawe lub śmieszne historię, jest to kolejny świetny temat do rozmowy na pierwszej randce. Warto odświeżyć sobie w pamięci nasze historię i z pewnością zaciekawimy naszego rozmówce. Staraj się nie opowiadać historii krępujących lub pokazujących ciebie w złym świetle. Mają to być historię zabawne i ciekawe nie koniecznie o tobie. Warto też się podzielić jakaś historią, po której dziewczyna zobaczy, że masz dystans do siebie.

Muzyka

Każda osoba ma swój ulubiony gatunek muzyki oraz wykonawców. Mimo to, że ten temat do rozmowy wydaję ci się pewnie banalny, to z pewnością taki nie jest.

Podróże

Czyli to co prawie każdy z nas kocha. Warto podzielić się swoimi doświadczeniami podróżniczymi. Większości dziewczyn kocha podróże, warto się zapytać co ostatnio zwiedziła ciekawego albo w jakim najciekawszym miejscu była. Dziewczyny uwielbiają odkrywanie nowych miejsc i poznawanie różnych kultur.

Zwierzęta

Pierwsze spotkanie to dobry czas na rozmowę o ulubionych zwierzętach. Większość kobiet ma swojego pupila i lubi o nim rozmawiać. Jeśli ty też posiadasz jakieś zwierzątko, dobrze jest pokazać dziewczynie zdjęcie. Temat się rozwinie bardziej i zbudujesz większe zaufanie w oczach dziewczyny.

Zobacz: jak poderwać dziewczynę przez internet

Upominek na pierwszą spotkanie

Z upominkami na pierwszej randce był bym ostrożny. Nie warto tego robić dlatego, że z miejsca stawiamy dziewczynę wyżej od nas. Gdy trafimy na złą kobietę to z pewnością będzie nas traktowała jak bankomat, my jej przecież pokazaliśmy już na pierwszej randce, że łatwo nas naciągnąć. Tego chcemy uniknąć, spotykamy się, żeby poznać kobietę i w przyszłości jak zaiskrzy być z nią, a nie być bankomatem. Jeśli się na prawdę uprzesz na upominek na pierwszej randce to maksymalnie kwiaty, chyba, że chcesz być sponsorem to co innego. Upominki są dobre ale na trzeciej lub czwartej randce nie na pierwszej, pamiętaj.

Pierwsze spotkanie z dziewczyną – Najczęstsze błędy

Każdy popełnia błędy. Poniżej poznasz te najbardziej popularne, dodatkowo dowiesz się jak sobie z nimi radzić.

Niezręczna cisza

Każdy z nią się spotkał i każdy jej się boi. Problemem nie jest niezręczna cisza tylko to jak ty na to reagujesz. W rozmowie zawszę pojawi się chwila ciszy, a my faceci zaczynamy panikować, w głowie mamy myśli, co sobie ona pomyśli. Tak rodzi się niepotrzebny stres i presja. Musimy być ponad to i podejść do tego ze spokojną głową i dużym dystansem, a pierwsze spotkanie będzie na pewno udane.

Kupowanie upominków

Tak jak wyżej pisałem, jest to bezsensowne i tylko popsuje naszą pozycje w oczach kobiety. Lepiej jak dostarczymy jej pozytywne emocje niż jakieś upominki. Kobiety kochają pozytywne emocje i starajmy się je wywoływać.

Zbyt duża presja i ciągłe myśli

Inaczej mówiąc zabójca pierwszego spotkania z dziewczyną. Zakładajmy z góry, że nic z tego nie będzie, da nam to spokój i opanowanie oraz zwiększy szanse, że pierwsze spotkanie będzie udane. Myśli łatwo się pozbyć poprzez przywoływanie swojej głowy do tu i teraz, jest to bardzo ważne, gdyż z głową pełną myśli nasze szanse maleją na udane pierwsze spotkanie.

Rozmowa na tragiczne tematy

Poniżej przykłady o czym nie rozmawiać na pierwszym spotkaniu:

  • Tematy chorób
  • Byłe partnerki
  • narzekanie na róże rzeczy
  • nie plotkuj na temat różnych ludzi
  • użalanie się nad sobą
  • rozmowa o seksie
  • pieniądze
  • religia
  • polityka

Użalanie się nad sobą

Użalając się nad sobą na pewno stracisz bardzo dużo w oczach dziewczyny, pod żadnym pozorem tego nie rób.

Narzekanie

Nikt nie lubi osób które ciągle narzekają a tym bardziej dziewczyny. Musisz być uśmiechnięty i radosny. Ciągłym narzekaniem tylko odstraszysz dziewczynę i nici z pierwszego spotkania.

Przechwalanie się

Bezsprzecznie, każdy ma w swoim otoczeniu osobę, którą ciągle się przechwala. Zadaj teraz sobie pytanie czy taka osoba jest lubiana. Przechwalanie się zrujnuję twoje spotkanie. Co innego jest lekkie chwalenie się czym co osiągnąłeś ciężką pracą.

Czucie się gorszym od dziewczyny

Nigdy nie poderwiesz dziewczyny jeśli będziesz myślał w kategoriach, że na nią nie zasługujesz. Musisz zmienić swoje myślenie i być bardziej pewnym siebie.

Oglądanie się za innymi dziewczynami na pierwszym spotkaniu z dziewczyną

Wyobraź sobie, że siedzisz z dziewczyną w kawiarni na randce, i przechodzi jakiś facet i ona na niego się patrzy, przechodzi drugi, też się patrzy. Jak byś się czuł ?

Przeczytaj porady na naszym blogu:

Jak poderwać dziewczynę

Jak poderwać dziewczynę przez internet ?

Przeglądasz sobie portale randkowe i natrafiłeś na profil dziewczyny, w której zakochałeś się od pierwszego wejrzenia., Myślisz sobie co zrobić aby tego nie zepsuć i…
DMCA.com Protection Status