Randkuj-24.pl

O czym i jak pisać z dziewczyną, której nie znasz ?

Przeglądasz sobie portal społecznościowy i stało się, zobaczyłeś piękną kobietę, o uroczym wdzięku. Nie masz pojęcia co do niej napisać, żeby się nie zbłaźnić. Ile razy miałeś taką sytuacje ? Na pewno bardzo dużo razy i to jest całkowicie normalne. Jeśli nie masz wyrobionej umiejętności pisania z kobietami to będzie ci ciężko i to jest całkowicie normalna rzecz, każdy tak przecież ma. To normalne, jesteś zagubiony i najchętniej byś jej od razu wyznał miłość, ale tutaj nie o to chodzi, tylko ją odstraszysz.

O czym i jak pisać z dziewczyną której nie znasz ? Obraz

O czym i jak pisać z dziewczyną, której nie znasz ?

Byłeś na imprezie ze znajomymi, nagle w towarzystwie pojawiła się urocza dziewczyna. Znajomi przedstawili was sobie, ale nie miałeś odwagi podejść i zagadać. Brzmi znajomo ? Każdy tak miał, następnego dnia szukasz jej profilu w mediach społecznościowych i chcesz do niej napisać. Gdy masz już wprowadzony tekst, nagle wszystko usuwasz, wszystko wydaje ci się takie banalne. Tutaj pojawia się błędne myślenie, myślisz, że musisz napisać coś specjalnego, coś nietrywialnego. Tak na prawdę wystarczy pisać o rzeczach przyziemnych i to one napisane w dobry sposób zrobią dobre wrażenie. Najważniejsze jest jak piszesz i jak prowadzisz rozmowę oraz jak potrafisz się skalibrować do dziewczyny, są momenty gdzie powinieneś obrać inną drogę. No więc jak i o czym pisać z dziewczyną ?

Tematy, które pomogą ci z napisaniem do dziewczyny:

 • jej pasje, to idealny temat do rozmowy, jeśli ma taką rzecz, którą kocha robić to na pewno będzie chciała pisać o tym godzinami.
 • coś co was łączy, wspólna impreza i tym podobne.
 • nawiązując do zdjęć, warto przejrzeć jej zdjęcia, jeśli ma jakieś ciekawe zdjęcie to warto o nie zaczepić i napisać.
 • nawiązując do wpisu na mediach społecznościowych, też warto o to zaczepić i pociągnąć konwersacje.

Co napisać do dziewczyny w pierwszej wiadomości

Zauważ jak większość facetów piszę do pięknych dziewczyn. Zazwyczaj jest to ”hej co u ciebie ?” lub ”cześć co tam ?” Takie pisanie jest bez sensu i z pewnością nie odpiszę, no chyba, że masz wygląd Brada Pitta. Piękne kobiety dostają takich wiadomości kilkanaście dziennie, więc musisz bardziej się postarać. Musisz napisać tak, żeby wzbudzić jej ciekawość lub wywołać pozytywne emocje. Warto tutaj przejrzeć jej profil w skupieniu i wyłapać ciekawe rzeczy dzięki, którym możesz napisać pierwszą wiadomość do dziewczyny. Moim ulubionym tematem do rozmowy są zdjęcia, zdjęcia bardzo dużo pokazują i jest w nich dużo tematów do rozmów. Poniżej przedstawię ci kilka przykładów:

 • dziewczyna na zdjęciu uprawia jakiś sport, przypuśćmy ma zdjęcia z siłowni, piszemy : ”Hej, ciężko pewnie regularnie ćwiczyć, widać po tobie, że to kochasz”
 • kobieta ma zdjęcie z gór, piszemy: ”Hej, polecasz jakieś ciekawe szczyty do zdobycia ?”
 • dziewczyna ma zdjęcie jak uprawia jakiś sport ekstremalny, piszemy : ”Hej, przeglądałem sobie fb i zobaczyłem twoje zdjęcie i jestem pod wrażeniem, że dziewczyna potrafi tak ryzykować dla swojej pasji”

I tak dalej, takich przykładów, można podawać w nieskończoność, jak widziałeś nie były to rzeczy wymyślne, z pewnością się wyróżnisz i ją zaciekawisz.

Co jeśli dziewczyna nie ma ciekawych zdjęć ? Wtedy piszemy coś neutralnego z lekkim komplementem. Hej, przeglądałem sobie fb i trafiłem na twoje zdjęcie i powiem ci, że zrobiłaś na mnie dobre wrażenie, jak ty to robisz ?

Zobacz: mobilne aplikacje randkowe

Co napisać do dziewczyny w pierwszej wiadomości- obraz

O czym pisać z dziewczyną jak nie ma tematu ?

Napisaliśmy już pierwszą wiadomość ale co pisać dalej ? Gdy nie ma tematu do pisania musimy ten temat znaleźć. Warto pisać o twoich :

 • pasjach, powinieneś pisać w taki sposób, żeby wzbudzić emocje i opisywać to w ciekawy sposób.
 • ciekawe historie z twojego życia, każdy z nas z pewnością ma takich kilka.
 • seriale i filmy to też ciekawy temat, bez wątpienia każdy z nas ogląda filmy.
 • jedzenie to również ciekawy temat do pisania, każdy lubi jeść, bez wątpienia dobrze jest napisać o swojej ulubionej kuchni.
 • podróże, napisz w jakich ciekawych miejscach byłeś.
 • praca, ale tylko jeśli masz ciekawą pracę.
 • improwizacja, można pisać tak na prawdę o wszystkim, ogranicza cię twoja kreatywność.

Zobacz: spotkania bez zobowiązań

O czym pisać z dziewczyną na messengerze i nie tylko- Popularne błędy

Popełnianie błędów to coś naturalnego, ale musimy się skupić, żeby popełniać ich jak najmniej. Z pewnością zwiększy to naszą skuteczność, poniżej przedstawię ci najbardziej popularne błędy:

 • wysyłanie tekstów z Internetu typu: ”Hej spadłaś z nieba” itp  jest to żałosne i po takim tekście możecie odinstalować messengera.
 • wysyłanie krótkiego powitania typu: ”Hej co tam u ciebie” lub ”Hej jak tam”
 • nadużywanie emotikonek, jest to bardzo słabe w szczególności gdy piszemy z dziewczyną na messengerze, używajmy ich tylko do akcentowania emocji nic więcej.
 • denne komplementy, czyli ”jesteś piękna” itp, ona o tym wie. Dobry komplement jak najbardziej, ale ma być trafiony i niebanalny, oczywiście nie przesadzajmy.

Zobacz: ranking portali randkowych

O czym można pisać z dziewczyną ? Top 10 złotych rad

1. Bądz wyzwaniem

Musisz być wyzwaniem, pokazać, że masz zasady i wymagania, nie opowiadaj swojego całego życia po 5 minutach pisania, niech dziewczyna wie, że nic o tobie nie wie.

2. Zadawaj pytania otwarte

Częstym błędem jest zadawanie pytań zamkniętych czyli takich, na które jest odpowiedz tak/nie, musimy to przełamać i zadawać pytania otwarte i zmusić ją do bardziej złożonych odpowiedzi.

3. Nie wysyłaj kilku wiadomości z rzędu bez odpowiedzi

Takie pisanie do dziewczyny jest tragiczne i wychodzimy na natręta, jeśli nie odpiszę na pierwszą wiadomość to znak, że nie jest nami zainteresowana.

4. Traktuj siebie z szacunkiem i pokaż że zasługujesz na to co najlepsze

Jak chcesz poderwać dziewczynę, jeśli w to nie wierzysz ? Musisz mieć w głowię że zasługujesz na nią.

5. Nie wysyłaj wiadomości typu: ”hej co u ciebie ?”

Dziewczyny takich wiadomości dostają bez wątpienia kilkanaście, więc na pewno na nie nie odpiszę. Dodatkowo nie wyróżnimy się w żaden sposób.

6. Pierwsza wiadomość inna niż wszystkie

Musisz napisać pierwszą wiadomość w taki sposób, żeby się wyróżnić spośród kilkunastu facetów, którzy do niej piszą.

7. Nie bądź nachalny

Gdy dostałeś na jakieś pytanie odpowiedz ”NIE” to oznacza nie i nie powinieneś dalej brnąć w ten temat.

8. Drocz się i staraj się pisać w romantyczny sposób

Oczywiście bez przesady, ale szczypta droczenia się i szczypta romantyczności potrafią z pewnością dużo zdziałać.

9. Bądź tajemniczy

Bez wątpienia tajemniczość to coś co kochają dziewczyny.

10. Pokaż dystans do siebie

Osoby bez dystansu do siebie są drętwe i nudne, musisz pokazać, że masz dystans do siebie i potrafisz się z siebie śmiać.

Przeczytaj porady na naszym blogu:

Jak poderwać dziewczynę

Jak poderwać dziewczynę przez internet ?

Przeglądasz sobie portale randkowe i natrafiłeś na profil dziewczyny, w której zakochałeś się od pierwszego wejrzenia., Myślisz sobie co zrobić aby tego nie zepsuć i…
DMCA.com Protection Status